DARMOWA DOSTAWA OD 200zł

O nas

Krakowska Palarnia Kawy KELLERAN wypala ziarna najwyższej jakości, pochodzące z najlepszych plantacji  na świecie.

 1. Sposób wypalania kawy dostosowujemy do odmian i cech jakościowych  zielonego ziarna. Uzależniamy  stopień wypalenia od specyficznych właściwości  każdego rodzaju ziarna. Znajdujemy najlepszy poziom na skali pomiędzy jasnym a ciemnym wypaleniem. Gwarantuje to wydobycie z każdej odmiany ziarna,  bogatego i wysublimowanego zestawu smaków i aromatów. Naszym głównym celem są delikatne i subtelne odmiany gatunku Arabika. Odpowiednio wypalona kawa pozwala koneserom wydobyć  z niej pełnię doznań zmysłowych i przyjemności.

 2. Dokładamy wszelkich starań, żeby kawa docierała do konsumenta tuż po wypaleniu, tak aby jej świeżość  pozwoliła na delektowanie się najlepszym smakiem. Wypalamy kawę na bieżąco, dając naszym odbiorcom możliwość  delektowania się smakiem świeżo wypalonej kawy.

 3. Kupujemy tylko  najlepsze odmiany kawy ze znanych regionów Świata i plantacji. Regiony z których pochodzi nasza kawa, słyną z dobrej jakości produkowanego ziarna. Na plantacjach tych stosuje się naturalne sposoby obróbki i suszenia ziarna. Uważamy, że  ręczny  zbiór kawy, pozwalający na selektywne zrywanie wyłącznie dojrzałych owoców kawowca, jest jedynym sposobem na uzyskanie ziarna wysokiej jakości.

 4. Wszelkimi dostępnymi nam sposobami propagujemy na rynku polskim  wiedzę na temat dobrej kawy. Naszym celem jest rozpowszechnianie sposobów parzenia kawy przy użyciu różnych  urządzeń i przyrządów aby osiągać maksimum walorów smakowych  adekwatnych do gatunku kawy, sposobu wypalenia ziarna  i rodzaju używanego do parzenia sprzętu. Ten sam rodzaj kawy, zaparzony przy użyciu różnych metod zaparzania da nam inne nuty smakowe. Pomoc i porady naszej ekipy, znajdziesz nie tylko na targach i eventach. Służymy gotowością do pomocy przez telefon w rozmowie z klientem i na miejscu w Palarni Kawy przy ul. Kamiennej 16.

 

Zapraszamy na kawę i opowieść o niej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl