Emil Durasiewicz - barista. Uwielbia piec i gotować. Smaki i nowe profile tworzy i w pracy i w domu. Pozytywnie zakręcony człowiek, który uwielbia gadać o kawie. To on naszym klientom dostarcza kawę, zajmuje się szkoleniami i przygotowywaniem zamówień. Zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii, którą zaraża każdego kto przekroczy próg naszej Palarni.

emil%20(1).jpg

Ewa Kamykowska - roaster, barista. Prawdziwe oczko w Palarni kawy. To ona jako roaster czuwa nad doskonałością palonego ziarna. Dzięki jej niezwykłej intuicji poznajemy cudowne smaki, które daje się wyciągnąć z jednego gatunku ziarna poprzez różne profile wypalania. Posiada ogromną wiedzę w zakresie wypalania zielonego ziarna i parzenia kawy. Dusza-człowiek, który zawsze służy pomocą.

ewa%20(1).jpg

Ewelina Smętek - współwłaściciel palarni kawy Kelleran. Nic o niej bez niej. To ona zatwierdza wszystko co wychodzi z rąk Kellerana i ona trzyma pieczę nad każdym ziarnem. Kocha gadżety – żadna nowinka z kawowego świata nie umknie jej uwadze. Prywatnie szczęśliwa i spełniona matka dwóch wspaniałych synów.

ewelina%20(1).jpg